top of page

חוות דעת ומכתבי תודה

מ.ב.

ינואר 2020

מזה כשנתיים וחצי שהנני סובלת מבעיה רפואית אשר לא אובחנה. אני מופנית ממומחה אחד לשני, מבדיקה לבדיקה, ללא הועיל. מיותר לציין כי ביקרתי אצל לא מעט רופאים, גם באופן פרטי, אך לא זכיתי לטיפול או אבחן של הבעיה, כאשר התחושה בכל מקום היתה "זה לא בתחום שלי אלא של רופא אחר", ורק להעביר את המקרה מהם והלאה....  

לפני מספר חודשים הגעתי למרפאות החוץ בבית החולים מאיר, למחלקת פה ולסת,  לד"ר וסרמן. למען האמת הייתי כבר מיואשת וסקפטית, אולם  להפתעתי לאחר בדיקה קצרה ד"ר וסרמן אבחן את הבעיה, ואף ציין כי יסייע ככל יכולתו לטפל בה.

התפעלתי עד מאוד מהמקצועיות והביטחון אשר הפגין ד"ר וסרמן בסוגיה, הביטחון והידע הרב אשר גרמו לו ללא היסוס לבצע אבחון כאמור, ובמיוחד מהרצון הכנה והאמתי לסייע בפתרון הבעיה, באמצעות סדרת טיפולים אשר אני מקבלת כבר מספר חודשים במרפאה.  

אני מבקשת לציין לשבח את המקצועיות הרבה, סבר הפנים הנעים, היחס האישי, והרצון העז לסייע בפתרון הבעיה. לצערי כמעט ולא נתקלתי ביחס שכזה בשירות הציבורי עד כה, ואפילו לא בפרטי.

ח.ג.

ד"ר גלעד וסרמן, הרופא שנלחם עלי.

אתחיל מלהגיד לך תודה. תודה על כך שהצלת אותי מניתוח בהרדמה מלאה.

נפגשנו לראשונה בחודש ינואר 2020, קרוב לחצי שנה אחרי שיש לי פצע בפה שמסרב לעבור.

כבר מהביקור הראשון אצלך, מעבר לכך שהיית מקצועי, אתה אדם מקסים, נעים, בעל אנרגיות ממגנטות והרגשתי שהגעתי למקום בטוח ונכון עבורי.

בחודש יוני, נפגשנו שנית בקבלת תוצאות בדיקת הביופסיה שעשיתי בחודש מאי. על אף התוצאות התקינות, הפצע חזר וברגע ששיתפתי אותך בכך ישר קראת למספר  רופאים להסתכל גם על הפצע, התייעצת ובדקת מה הדבר שהכי נכון עבורי לעשות. המסקנה הייתה ביופסיה נוספת בהרדמה מלאה.

הייתי מבועתת מהמחשבה לעבור ביופסיה נוספת בהרדמה מלאה, ורגע לפני שיצאתי מהחדר, לתאם  תור לניתוח שאלתי האם יש משהו אחרון לעשות לפני שאני מבצעת את הניתוח ואתה הבטחת לבדוק זאת.

 

ברגע האחרון בזמן שאני מתאמת ניתוח בהרדמה מלאה בקבלה, חזרת אלי וביקשת שאחזור לחדר כי אתה רוצה לבדוק משהו אחרון. כי אחרי שיצאתי מהחדר, התייעצת עם רופאה נוספת שסברה שיש לי צרבות נסתרות והן הגורם לפצע.

הבדיקה שעשית לבדוק אם יש לי אדמומיות שתאשר את הצרבות, האבחנה וההפנית לרופא נוסף שיבדוק עם סיב אופטי את הגרון, אישור את ההשערה שלך והתרופה שקיבלתי לצרבות אכן הצילה אותי מניתוח בהרדמה מלאה (!!).

ד"ר וסרמן, אין לי מילים להודות לך על העזרה, הנכונות, , האיכפתיות, היחס האישי והחם, והמקצועיות.

אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות להיות מטופלת שלך והלוואי שכל מטופל יזכה ברופא שמגדיל ראש, נלחם עבור כל מטופל, ויעשה הכל עבור בריאות מטופליו.

א.א.

ד״ר גלעד וסרמן

מבקש להודות לך על טיפול מסור ומקצועי.

על הסבלנות והרגישות,
על היותך רופא שרואה את האדם מולו.

לאחר שנים רבות של כאבי פנים-ראש, הגעתי אליך,
זיהית בדיוק את נקודות מוקד הכאב - נקודת ההדק.
לאחר 5 זריקות, החיים השתנו. כמות, תדירות, מינון ועוצמת הכאב
פחתה ברמות שלא הכרתי.

תודה והערכה רבה.

נ.ד.

הגעתי לד״ר וסרמן המקסים להתייעצות.

המון זמן לא פגשתי רופא כזה מקצועי וסבלני.

ד״ר וסרמן הקפיד להתבונן בכל החומר שהבאתי איתי והסביר הכל מבלי למהר לחולה הבא.

רואים שהוא אוהב את מה שהוא עושה

מאחל לך המון הצלחה ושוב תודה ענקית!

מומלץ בחום רב !

א.ש.

ברצוני להודות לך ד"ר גלעד וסרמן.

 

הגעתי אליך לפגישה אחרי מסע ארוך של בדיקות וחוסר אונים.

היחס האישי שלך, ההסבר שלך, והאכפתיות. פשוט רופא נדיר. עם כל הכאב, שלא מרפה קיבלתי הסבר מפורט עם הרבה סבלנות.

אתה עזרת לי להמשיך לעזור לאחרים.

תודה 

bottom of page